Kalouda Golf Cup 2024

Kalouda Golf Cup 2024

Naše golfové turnaje

Jednou z našich aktivit jsou golfové turnaje, které pravidelně pořádáme. Prozatím poslední, třetí ročník českého Kalouda Golf Cup, se konal 20. 6. 2023 na golfovém hřišti ve Slavkově u Brna. Navzdory vysokým letním teplotám se turnaje zúčastnilo 82 hráčů, všechny flighty byly naplněné až po okraj a panovala úžasná atmosféra. Následující čtvrtý ročník se na slavkovském hřišti uskuteční 25. 6. 2024.

Díky našim sponzorům a partnerům jsme mohli v předchozích letech nabídnout hráčům zajímavé ceny, například unikátní skleněné poháry pro vítěze od společnosti Tarespa, víno od Vinařství Mikrosvín a Zámeckého vinařství Bzenec, zapůjčení vybraného auta na víkend od BMW Cartec Group, covery šité na míru od společnosti Coverking nebo dárkové sety od společností ENBRA a.s., Penam a dalších.

Speciálními cenami byly podepsané fotbalové dresy od předních hráčů španělských klubů FC Sevilla a Betis Sevilla nebo víkendové pobyty pro rodiny s dětmi v Aqualand Moravia.

Kalouda Golf Cup 2024

Kdy: 25. 6. 2024 (úterý)

Kde: Slavkov u Brna, hřiště Austerlitz Golf Resort

Fee: 1800 Kč

Na co se můžete těšit: snídaně a oběd formou rautu, neomezená nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů před hrou i během hry, degustace vybraných španělských i moravských vín a specialit španělské gastronomie, originální poháry a krásné ceny pro výherce, losování zajímavých cen pro všechny zúčastněné,  nadační jamka pro Českou golfovou asociaci hendikepovaných, profesionální a lidský přístup během celého turnaje

Přihláška: PRO ROK 2024 JE TURNAJ PLNĚ OBSAZEN. 

Uzavírka přihlášek: 31.3.2024

Pořadatelé: Kalouda Golf Tour (Kalouda Sport Agency)

HŘIŠTĚ AUSTERLITZ GOLF RESORT

Slavkov u Brna, známý též jako Austerlitz, je historické město zhruba dvacet minut jízdy od jihomoravské metropole. Má bohatou kulturní a historickou tradici a mezi hráči je velmi oblíbený. Hrát golf v takovém prostředí je totiž nezapomenutelný zážitek.
Hřiště s 18 jamkami ve Slavkově u Brna bylo projektováno renomovanou rakouskou golfovou architektonickou kanceláří Hanse-Georga Erhardta ze Steyeru, který je jedním z předních evropských golfových architektů.

Okolí Slavkova u Brna i samotného hřiště je navíc obklopené malebnou krajinou Moravského krasu. Při hře si tak můžete vychutnat nádherné výhledy na okolní kopce a údolí. Po skončení hry si pak můžete prohlédnout historické památky ve Slavkově u Brna, jako je například krásný zámek, a ochutnat místní speciality v tradičních restauracích. 

Nadační PŘESAH

Od roku 2023 podporujeme Českou golfovou asociaci hendikepovaných, s níž jsme navázali spolupráci během charitativní akce 103 punčů pro Emila, kterou pravidelně před Vánocemi pořádá Nadační fond Emil

Asociace vznikla 21. prosince 2009 s cílem pomáhat osobám s tělesným postižením zapojit se do golfových aktivit. Od 6. března 2010 se stala oficiálním členem České golfové federace a 1. června téhož roku se připojila k Evropské golfové asociaci hendikepovaných s cílem zahrnout hendigolf do paralympijských her. Jsme hrdí na to, že část výtěžku s následujícího ročníku Kalouda Golf Cup poputuje právě na účet hendikepovaných sportovců

Staňte se našimi partnery

Přidejte se k našim partnerům, zahrajte si s námi a představte své produkty či služby podnikatelům, sportovcům i jiným osobnostem. Nabízíme tři typy partnerství různého rozsahu a záleží tudíž na vás, jak moc chcete být během turnaje vidět. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu lubos@kaloudasportagency.com

Podpora turnaje

Hlavní Partneři turnaje

Podpora partnerů je nepostradatelným pilířem úspěchu turnaje. Naši sponzoři nejen že poskytují nezbytnou finanční podporu, díky které můžeme zajistit prvotřídní zážitek pro všechny účastníky, ale podílejí se také na propagaci a zvyšování povědomí o golfu jako takovém. Díky spojení s partnery navíc můžeme podporovat Českou golfovou asociaci hendikepovaných , čímž společně přispíváme k lepší společnosti. Jsme hrdí na to, že jste s námi, a děkujeme za podporu a důvěru v naše hodnoty a vizi.

Logo Kalouda Sport Agency
Logo Lesensky.cz
Hapreso Logo
Logo My Jsme Energie
Logo Hladký Legal
Logo UNIS
Logo Axenta
Logo Fortinet
Logo Moravský psí den
Logo Prockert
Logo Moravostav
ENBRA, a. s.

Partneři turnaje

Vážíme si všech partnerů, kteří nám pomáhají s propagací a podporou turnaje. Moc děkujeme!

Logo Tarespa
Logo Vinařství Jakubík
Logo Aqualand Moravia
Logo Penam
Logo Jean Paul's Restaurant
Logo Cover King
EISBERG
NEKULA Fyzioterapie
Kalouda sport agency

Kdo jsme, co máme za sebou a co děláme?

Společně píšeme svůj příběh již od roku 2006. Spojili jsme své zkušenosti a nápady a začali společně tvořit úžasné aktivity pro děti i dospělé. Naše společnost Kalouda Sport Agency se specializuje na sportovní a vzdělávací pobyty pro malé i velké. Vyrazit s námi můžete na nejen na špičková golfová hřiště, ale i na hvězdná fotbalová utkání či třeba za tenisem. Firmám nabízíme atraktivní pobyty pro zaměstnance i partnery a pro děti pořádáme fotbalové kempy a zážitkové aktivity spojené s moderním vzděláváním. K tomu se bavíme marketingem a PR ve sportovním prostředí.

VÍCE O KALOUDA SPORT AGENCY

KALOUDA GOLF TOUR - O nás